Trener personalny Arkadiusz Czajkowski zaprasza na Wyspę Młyńską, gdzie w każdą środę o godz. 19.19 odbywają się treningi charytatywne. Dochód z nich przeznaczony zostanie na półkolonie w „Wiatraku” dla dzieci z ubogich rodzin.

Zajęcia trwają 41 minut. – To trening, podczas którego poznasz wspaniałych ludzi, poprawisz sobie humor, spalisz tkankę tłuszczową i wystrzelą Twoje endorfiny – zachęca trener. – Oprócz zabawy chcemy pomagać! Przez pierwsze dwa miesiące treningów będziemy wspierali Fundację „Wiatrak”. Dzięki nam dzieci z ubogich rodzin będą w wakacje mogły skorzystać z półkolonii organizowanych przez fundację. Im więcej zbierzemy, tym większa ilość dzieci się uśmiechnie – dodaje.

Każdy, kto chce wziąć udział w treningu musi spełnić dwa warunki: uśmiechać się, wrzucić do wspólnego woreczka minimum 1 zł. Każda złotówka zostanie wykorzystana na wyżej wymieniony cel. Łączmy siły, zapraszajmy znajomych i pomagajmy wspólnie. Pokażmy, że potrafimy i lubimy pomagać – zaprasza Arkadiusz Czajkowski.

print