Sobota, 19 maja, wigilia Zesłania Ducha Świętego, stanie się Diecezjalnym Wieczernikiem przygotowującym wiernych do czasu peregrynacji kopii cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

„Pełna łaski” – to wydarzenie artystyczno-modlitewne z udziałem krakowskiego zespołu „niemaGOtu” oraz katechezą i świadectwem ks. Dominika Chmielewskiego SDB.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w Hali Artego Arena w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59). Pod numerem telefonu 506480080 można zamawiać bezpłatne bilety wstępu, których ilość jest ograniczona.

Po zakończeniu koncertu spod Artego Areny wyruszy „Procesja światła” do Bazyliki św. Wincentego a Paulo, w której o godz. 23 zostanie odprawiona pod przewodnictwem biskupa ordynariusza Jana Tyrawy  Msza Święta wraz z odnowieniem przyrzeczeń sakramentu bierzmowania.

Po Eucharystii  będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 6 rano w niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!