Już 10 czerwca odbędzie się w Bydgoszczy VII edycja Festiwalu Nowe Spojrzenie. To imponujące wydarzenie kulturalne o ogólnopolskim zasięgu – poprzednie edycje zgromadziły łącznie kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego kraju.

Tego dnia muzyczną ucztę zapewnią uznani polscy artyści: Krzysztof Cugowski oraz zespół Myslovitz, których poprzedzać będą formacje TATO oraz ProDei. Dodatkowo na scenie odbędzie się Finał Gospelowych Warsztatów Uwielbienia.

Festiwal, oprócz muzycznej uczty, oferuje również atrakcje dla całych rodzin i ludzi w każdym wieku. Na wszystkich zainteresowanych czekać będzie piknik po Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny oraz moc atrakcji. Poza tym dzięki możliwości wejścia na taras widokowy na kopule bazyliki, jak co roku, uczestnicy festiwalu będą mieli także wyjątkową okazję podziwiać Bydgoszcz z lotu ptaka.

Festiwal odbędzie się na skwerze u zbiegu ulic Berwińskiego i Szymanowskiego – w okolicach bydgoskiej bazyliki. Rozpoczęcie o godz. 15. Wstęp wolny!

PLAKAT

Aktualne informacje o festiwalu są dostępne na stronie internetowej: http://nowespojrzenie.com/new/ oraz na www.facebook.com/FestiwalNoweSpojrzenie.

print