Zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II w Bydgoszczy (ul. Bołtucia 7) na Mikołajkowy jarmark świąteczny.
Odbędzie się on w niedzielę (9 grudnia) w foyer sali widowiskowej oraz w kawiarni artystycznej „Młynek” i potrwa od 9.30 do 13.30. Na stoiskach będzie można  zrobić świąteczne zakupy (m.in. kupić bombki, wieńce, kartki i inne ozdoby świąteczne ręcznie robione, wyroby z drewna, ręcznie szyte Mikołaje).
Na jarmarku pojawią się także stoiska – m.in. zagranicznych wolontariuszy, którzy będą bawić się z dziećmi, Klubu Seniora, świetlicy „Pinokio” i biura „Wiatraka”, na którym będzie można kupić bilety na koncert „Betlejem w Bydgoszczy”.
Ręcznie robione ozdoby sprzedawać będzie także Warsztat Terapii Zajęciowej „Wiatrak” (wieńce robione przez niepełnosprawnych – na zdjęciu), a Rada Rodziców „Wiatraka” zaproponuje małą loterię fantową. Będzie też stoisko wolontariuszy GPS, nie zabraknie św. Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie.
W trakcie jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.

O godz. 10.15 rozpocznie się w sali widowiskowej Poranek Muzyczny „W świątecznym nastroju” dla dzieci i rodziców, przygotowany przez Akademię Muzyczną, który tym razem będzie bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

print