„Moje miejsce w Kościele” – to myśl przewodnia XXIV weekendowego spotkania młodzieży męskiej, na które zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej.

Spotkanie rozpocznie się w piątek,  15 lutego, o godz. 17 i potrwa do niedzieli, 17 lutego, do godz. 13. Będzie ono nawiązaniem do ostatniego synodu poświęconego młodzieży. Organizatorzy i uczestnicy podejmą próbę odpowiedzi na pytanie: W których butach czujesz się najlepiej? Będzie to także okazja do spotkania z przedstawicielami wspólnot działających w Kościele i posłuchania ich świadectwa wiary.

Pytania i zgłoszenia (do 8 lutego) należy kierować na adres wsd@diecezja.bydgoszcz.pl lun telefonicznie: 696 784 228 lub 52 339 53 18 (od 7 do 15).

Po przyjętym zgłoszeniu można pobrać KARTĘ I REGULAMIN. Wypełnioną kartę z podpisami katechety, ks. proboszcza, jak i regulamin z podpisem własnym lub rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich) należy dostarczyć do seminarium najpóźniej w dniu przyjazdu. Poprawnie wypełniona karta i regulamin są warunkiem uczestnictwa. 

Należy ze sobą zabrać: śpiwór, przybory toaletowe, ręcznik, strój sportowy, Pismo Święte, notatnik, długopis. Koszt całkowity uczestnictwa wynosi 60 złotych.

PLAKAT

print