Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej zaprasza uczniów szkół  ponadgimnazjalnych oraz studentów na XXV Weekendowe Spotkanie Młodzieży Męskiej.

Rozpocznie się ono w piątek, 26 kwietnia, o godz. 17 i potrwa do niedzieli, 28 kwietnia do godziny 13.

Tym razem zostanie podjęty temat powołania. Jak dziś mówić o powołaniu? Jak rozeznać powołanie? Jak usłyszeć Boży głos i odpowiedzieć Bogu: TAK?. W uzyskaniu odpowiedzi na te pytania pomoże uczestnikom posynodalna adhortacja apostolska papież Franciszka „Christus vivit”, skierowana szczególnie do młodych. Nie zabraknie świadectw osób, które odpowiedziały na wołanie Chrystusa w swoim życiu. Będzie to szczególny czas spotkania z żywym Bogiem.

Koszt całkowity: 60 złotych

Należy zabrać ze sobą: śpiwór, przybory toaletowe, ręcznik, strój sportowy, Pismo Święte, notatnik, długopis

Wszelkie pytania i zgłoszenia do 25 kwietnia prosimy kierować: pocztą elektroniczną na adres wsd@diecezja.bydgoszcz.pl, telefonicznie: tel. kom. 696 784 228 lub stacjonarny: 52 339 53 18 (od 7:00 do 15:00)

Wypełnioną kartę z podpisami katechety, ks. proboszcza, jak i regulamin z podpisem własnym lub rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich) należy dostarczyć do seminarium najpóźniej w dniu przyjazdu. Poprawnie wypełniona karta i regulamin są warunkiem uczestnictwa. 

Pobierz kartę zgłoszeniową i regulamin.

print