Caritas Diecezji Bydgoskiej zaprasza na dziesiąty, jubileuszowy Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem”, który odbędzie się 18 maja w godz. 13-17 na Polanie Różopole w bydgoskim Myślęcinku.

To już tradycyjnie święto wszystkich dzieci. Impreza skierowana jest do najmłodszych, ale dobrze bawić będą się także ich rodzice i opiekunowie. W tym roku na uczestników czekać będzie moc atrakcji, wśród których znajdą się m.in.: występy artystyczne, loteria z nagrodami, stanowiska służb mundurowych: Wojska, Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, pitbike, motocykle crossowe, speedrower, park trampolin, namiot zabaw, stanowiska ZUS, NFZ, BORPA, krwiobus, animacje, gry i zabawy oraz wiele innych! Całość imprezy poprowadzi Jurek Paterski.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik.

Korzystanie w pełni ze wszystkich atrakcji, spożycia przygotowanego posiłku, słodkości, a także otrzymanie paczki, umożliwiają darmowe karnety! Można je otrzymać: dla zgłoszonych grup w siedzibie Caritas Diecezji Bydgoskiej od 9 maja (ul. Grodzka 22) bądź w dniu imprezy na Różopolu w wyznaczonych punktach – dla osób indywidualnych w dniu imprezy.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr 724 560 020.

Zdjęcie: ks. Maciej Kulczyński

print