Wszystkie rodziny oraz małżeństwa oczekujące potomstwa i o nie proszące zapraszamy na spotkanie do Olszewki. Odbędzie się ono 8 września, w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej, w patronalną uroczystość kościoła w Olszewce.

Centralnym punktem będzie Msza Święta o godz. 13 ze specjalnym błogosławieństwem małżeństw i rodzin. Zostanie ona poprzedzona pieszą pielgrzymką, która wyruszy w samo południe z nakielskiej fary (kościoła św. Wawrzyńca).

Po modlitwie, której przewodniczyć będzie diecezjalny duszpasterz rodzin ks. Arkadiusz Muzolf, zapraszamy na piknik. W trakcie jego trwania będzie możliwość konsultacji z pracownikami bydgoskiego Centrum Nowe Życie, zajmującego się przyczynowym leczeniem niepłodności z wykorzystaniem naprotechnologii.