9-16 lutego 2020

19-26 kwietnia 2020

17-24 maja 2020

14-21 czerwca 2020

12-19 lipca 2020

9-16 sierpnia 2020

11-18 października 2020

8-15 listopada 2020

 

GÓRECKIE REKOLEKCJE MARYJNE

Zapraszamy na 7 dniowe rekolekcje w naszym Sanktuarium, najstarszym na ziemiach polskich, do miejsca, gdzie Matka Boża  objawiła się w 1079 roku i uświęciła Swoim zjawieniem wodę w studzience, która nabrała mocy uzdrawiających. Podstawą tych rekolekcji jest skupienie, modlitwa oraz korzystanie obficie z tej cudownej wody, wsparte pełnowartościową dietą warzywno-owocową (1500 cal).

DIETA

Nasza Górecka dieta warzywno-owocowa sporządzona jest z najwyższej jakości nieprzetworzonych regionalnych produktów, oraz z cudnej wody góreckiej o bardzo wysokiej wartości mineralnej. Dieta ta bogata jest w antyoksydanty, witaminy, oraz minerały które działają na organizm oczyszczająco i odmładzająco.

Dieta warzywno-owocowa zalecana jest osobom zdrowym. Natomiast nie zalecamy stosowanie jej osobą chorującym na wrzody żołądka, refluks, cukrzyce insulinową, oraz inne ostre choroby przewodu pokarmowego. Dieta ta służy profilaktyce leczenia chorób np. otyłości, nadciśnienia tętniczego, migren, cukrzycy typu II oraz miażdżycy.

Nasza dieta wzmocnieni twój organizm, nabędziesz naturalnej odporności, odkwasi organizm i oczyści go z gromadzonych toksyn oraz złogów jelitowych, poprawi funkcję mózgu, podniesie wydolność psychofizyczną a także poziom energii.

Dietetyk mgr inż. Karolina Żurawska-Jankiewicz

DLA CIAŁA

Proponujemy codzienną poranną gimnastykę, a Gaj Górecki jest miejscem codziennych spacerów, wśród prastarych dębów i grabów. Ponadto, jest możliwość odpłatnego skorzystania z masaży.

DLA DUSZY

Co dla duszy, dla duchowego przeżycia?  To siedmiodniowe wędrowanie z Maryją, poznawanie Jej i uczenie się od Niej przede wszystkim powierzenia siebie Bogu w pełnym zaufaniu. To odkrywanie Maryi jako tej, która prowadzi do wiary, nadziei i miłości. Aby wzrastać na wzór Niepokalanej potrzeba czystego serca. Dlatego pod czułym spojrzeniem Matki z cudownego góreckiego obrazu, serca nasze będą oczyszczać się z urazów, bólów i zranień.

Podstawą jest codzienna Msza św., medytacje Słowa Bożego, Adoracje Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, konferencje o Matce Bożej i szkoła modlitwy z Maryją.

Szkoła przebaczenia…!!!

Pomocą w oczyszczaniu byłaby możliwość spowiedzi i kierownictwa duchowego u księży posługujących w sanktuarium, szczególnie u księdza egzorcysty. Możliwość również spowiedzi generalnej.

W sobotę wszyscy razem uczestniczymy o godz.  18 30 we Mszy Świętej, z modlitwą o uzdrowienie, która jest odprawiana każdego miesiąca w naszym Sanktuarium.

ZAPRASZAMY

Zapraszamy na to „Oczyszczenie u Matki”. Niech ten czas spędzony w Górce przyniesie lepsze poznanie siebie, zawierzenie siebie Bogu na wzór Maryi, uwolnienie serca ze zranień i poprawienie funkcjonowania organizmu jako całości duchowo – fizycznej.

Dyrektor Domu Rekolekcyjnego Ks. Janusz Jezusek MSF

Tel. + 48 515 364 937

PARAMETRY GÓRECKICH REKOLEKCJI ORAZ WARUNKI ZGŁOSZENIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.gorkaklasztorna.com

PLAKAT

print