Fundacja „Wiatrak” w Bydgoszczy zaprasza na konferencję „Kobieta według pragnienia Boga”. Wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 17 października, w godz. 10-14, poprowadzą Magdalena Plucner oraz Jolanta Zatorska.

Czujesz się jak królowa, która panuje i zwycięża? Czy może bliżej Ci do kury domowej, uwikłanej w tysiące różnych spraw, z wiecznie niezrealizowanymi zadaniami z niekończącej się listy obowiązków? A może jeszcze nie odkryłaś, kim jesteś? Jaka jest Twoja misja? I może wciąż szukasz idealnej wersji samej siebie? Niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdujesz, pragniemy zaprosić Cię na jedyną w swoim rodzaju konferencję „Kobieta według pragnienia Boga”. Dowiesz się, co jest w Tobie wspaniałego i wyjątkowego. Prelegentki, Magdalena Plucner i Jolanta Zatorska, pomogą Ci odkryć piękno, jakie złożył w Tobie Bóg i powołanie, do jakiego Cię przeznaczył. Konferencja będzie się odbywała w formie wykładów i warsztatów. Także oprócz wiedzy otrzymasz narzędzia niezbędne w procesie poznawania samej siebie.

Program:

10.00 – Eucharystia w kościele Matki Boskiej Królowej Męczenników

11.00 – Kawa, herbata (Dom Jubileuszowy im. Jana Pawła II – Fundacja „Wiatrak”, ul. Bołtucia 7)

11.30 – Konferencja

14.00 – Zakończenie                                

Magdalena Plucner – muzyk, nauczyciel, założycielka zespołu Pieśń Chwały, autorka książek i kursów dla kobiet

Jolanta Zatorska – świecka misjonarka Najświętszego Odkupiciela, ewangelizatorka, członek Krajowej Rady SESA Polska, prowadzenie formacji kobiet to jej pasja i powołanie

Zapisy:

Udział w konferencji jest bezpłatny.

PLAKAT

 

print