„Odrodzenie” – to hasło Projektu Kostka, na który zapraszamy do Złotowa. To dedykowany młodym festiwal hip-hopu chrześcijańskiego, organizowany przez Misjonarzy Świętej Rodziny.

Wydarzenie zrzesza co roku setki ludzi, mających wspólny cel – jednoczenie się w Panu i chwalenie Go poprzez muzykę. Hasło prowokuje do zastanowienia się, jak odrodzenie w Chrystusie wygląda współcześnie, co nas do niego prowadzi i w nim pomaga.

Projekt Kostka będzie trwał od 17 do 19 września, a wszystkie wydarzenia zaplanowano w Hali Widowiskowo-Sportowej „Złotowianka”.

Czego można spodziewać? Dużej ilości muzyki. Swoją obecnością uczestników zaszczycą Arkadio, Edzio, DJ Fala, Tato, Jan Elf oraz gwiazda wieczoru – TGD. Odbędzie się również konkurs hip-hopu, w którym zmierzą się utalentowani uczestnicy z całej Polski.

W programie festiwalu zaplanowane są także warsztaty profilaktyczne dla szkół, podczas których zaproszeni goście opowiadają swoje świadectwa, przedstawiając młodym swoją, często trudną ścieżkę, do prawdziwego Boga i relacji z Nim. W tym roku warsztaty dla młodzieży poprowadzi Arkadio.

Projekt Kostka to również wydarzenie mające na celu ewangelizację, dlatego nie zabraknie Strefy Modlitwy, gdzie wystawiony będzie Najświętszy Sakrament.

Od jedenastu edycji projektu pomysłodawcy zapraszają młodzież do wspólnoty, chcąc w ten sposób pokazać Kościół pełen pasji, tętniący życiem i dostępny, trafiający do każdego. Całości przyświeca idea, którą promował patron festiwalu – święty Stasiu Kostka – byśmy zawsze szukali w życiu czegoś więcej.

Zapraszamy więc do udziału w Projekcie Kostka i szukania drogi do odrodzenia się w Panu!

PLAKAT

print