W imieniu diecezjalnego duszpasterza kolejarzy ks. Krzysztofa Buchholza i Koła katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich zapraszamy rodziny kolejarskie, pracodawców, pracowników, uczniów, emerytów i rencistów, członków Związków Zawodowych, poczty sztandarowe, sympatyków kolei, do modlitewnego uczczenia patronki kolejarzy – św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

Msza św. w intencji całego środowiska kolejarskiego zostanie odprawiona w niedzielę, 20 listopada, o godz. 10.30, w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy placu Piastowskim w Bydgoszczy, po której nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem pomordowanych kolejarzy i przemarsz do technikum na spotkanie w kolejarskim gronie.

Transmisja internetowa Mszy św. na stronie parafii pod adresem: www.nspj.bydgoszcz.pl.

GRAFIKA