20.08.2022

„Bóg jest miłością”, „Manifest pedagoga”, „Dziecko w Kościele” – to niektóre tematy spotkań, jakie zostały podjęte przy sanktuarium maryjnym w Górce Klasztornej w ramach rekolekcji dla katechetów.

W programie nie zabrakło Eucharystii i rozmów w grupach. – To przede wszystkim czas pogłębienia relacji z Bogiem – powiedziała Joanna Kwiecień. – W takich rekolekcjach uczestniczyłam pierwszy raz. Za mną również pierwszy rok pracy – dodała, podkreślając ważną rolę rodziców w kształtowaniu religijności wśród dzieci. – Bez tego trudno dotrzeć do uczniów – powiedziała Joanna Kwiecień.

Uczestników rekolekcji, które poprowadził ks. Tomasz Górecki MSF ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny, odwiedził bp Krzysztof Włodarczyk. Podziękował on wszystkim za trud i pracę w kształtowaniu młodego pokolenia.

Nadesłała: Joanna Kwiecień
Oprac. MJ