Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Bydgoskiej zaprasza narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa na katechezy przedmałżeńskie tzw. kurs przedmałżeński w formie dwóch weekendów (piątek – sobota). Wykłady wraz z warsztatami zaczynają się w piątki od 17.00 do około 20.00, natomiast w sobotę od 9.00 do około 13.30. Wszystkie podane poniżej daty kursów zawierają wymagane spotkania w Poradni Życia Rodzinnego.

Terminy kursów: 
 

 

W dniach 19-21 oraz 26-28 kwietnia, Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa akademickiego „Martyria”, organizuje kolejną edycję kursu dla par i narzeczonych „Co i jak, zanim powiesz TAK!”. 

Spotkania składają się z części wykładowych, warsztatowych i dialogowych. Dialog – czyli spotkanie par, które w rozmowie dotykają poruszanych podczas wykładów treści – jest najważniejszym zadaniem budowania więzi. 

Tematy, które podejmowane są podczas spotkań, skupiają się wokół trzech obszarów budowania więzi: duchowej, psychicznej i cielesnej. Na spotkaniach obecny jest kapłan, który służy rozmową i posługą sakramentalną. 

Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: www.coijak.org