Tegoroczną – XX Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę Diecezji Bydgoskiej – przeżywać będziemy w dniach 21-31 lipca pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szczególnych rekolekcjach w drodze. Piesza pielgrzymka w tym roku rusza 21 lipca, by po jedenastu dniach duchowych i fizycznych zmagań pokłonić się 31 lipca naszej Matce w sanktuarium na Jasnej Górze. W tym roku wyruszą następujące grupy:

1. Grupa Akademicka Przezroczysta – parafia Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy
  2. Grupa Czerwona – parafia Ducha Świętego w Bydgoszczy
  3. Grupa Zielono-Żółta – parafia św. Kazimierza w Łochowie
  4. Grupa Brązowa – parafia Chrystusa Króla w Bydgoszczy
  5. Grupa Srebrna – parafia św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią
  6. Grupa Złota – Sanktuarium w Górce Klasztornej
  7. Grupa Żółta Promienista – parafia św. Marcina Biskupa w Szubinie
  8. Grupa Błękitna Promienista – parafia pw. Bartłomieja Apostoła w Sępólnie Krajeńskim

Wszelkie informacje, szczegóły, możliwość kontaktu na www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl jak i na FB.