01.08.2023

Poprzez fotografie, które przesyłam, chciałbym z serca podziękować, wszystkim zaangażowanym Kapłanom oraz Biskupowi Krzysztofowi. Tym, za których przyczyną, nasze Dzieci, doświadczają Boga i Siebie, podczas Światowych Dni Młodzieży. Czujemy, będąc po kilka dni w Nazare, Fatimie, Porto, że wydarza się tu, coś autentycznie ważnego, dla Młodych oraz dla Świata, który współtworzą dziś i będą współtworzyć Jutro. Czujemy, że Bóg tu działa z całą mocą ojcowskiej Miłości i jej wszystkimi kolorami.

Dziękuję za słowo podczas Mszy św. oraz spontaniczne spotkanie z biskupem Krzysztofem.
Niech Bóg Wam błogosławi, wspiera i dodaje mocy, by nie zabrakło także fizycznych sił, których wymaga organizacje tego niesamowitego, Bożego przedsięwzięcia.

Bożego prowadzenia i wiary prostaczków na dziś i jutro😊❤️🙏

Sebastian Kociński
Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych w Niemczu