Organizatorzy męskiego różańca ulicami Bydgoszczy – Wojownicy Maryi, grupa regionalna – zapraszają chętnych mężczyzn, a także ich synów na IV procesję różańcową ulicami Bydgoszczy, która odbędzie się w sobotę, 7 marca.

Procesja wyruszy spod parafii Matki Bożej Fatimskiej na Wyżynach, zaraz po Mszy św.
i nabożeństwie, które rozpoczną się o godzinie 12. Do procesji można dołączyć na każdym z jej etapów.

I tak start z placu przy parafii Matki Bożej Fatimskiej o godzinie 13.45, o godz. 14.15 procesja ruszy spod parafii św. Jadwigi Królowej, a o godz. 15.00 z parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy przy ul. Ugory.

Ostatnią część różańca mężczyźni odmówią na rogu ulic: Mostowej i Grodzkiej, dokąd procesja dotrze o godz. 15.30. Zakończenie całego wydarzenia nastąpi w katedrze bydgoskiej, gdzie wierni odmówią Litanię Loretańską.

Zdjęcie: Marcin Jarzembowski