Odnowa w Duchu Świętym, przy parafii Ducha Świętego w Bydgoszczy, wraz z o. Maciejem Sierzputowskim CSSp i przyjaciółmi ze wspólnoty „Miłość Maryi”, zapraszają na przeżycie SEMINARIUM ODNOWY WIARY.

To ośmiotygodniowe rekolekcje, które poprowadzą uczestników do odnowienia przyjaźni z Bogiem i przeżywania jej we wspólnocie Kościoła. Spotkania rozpoczną się 25 kwietnia w kościele parafialnym Niepokalanego Serca NMP w Bydgoszczy.

W trakcie Seminarium Odnowy Wiary, na odpowiednim jego etapie, przewidziana jest spowiedź generalna, modlitwa o uzdrowienie, a przy jego końcu, także uroczyste wyznanie wiary i modlitwa o nowe napełnienie Duchem Świętym.

Podobne rekolekcje organizuje wiele grup i wspólnot, dostosowując ich treść do własnych warunków. Oprócz nazwy SOW, najczęściej możemy spotkać się z określeniami: Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym oraz Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.

Szczegóły na PLAKACIE.