Diecezja bydgoska pielgrzymowała do korzeni – tym razem do Kołobrzegu
22.06.2024 Do wyruszenia ku dobrej oraz pięknej przyszłości, opartej na fundamentach chrześcijaństwa, zachęcał wiernych diecezji bydgoskiej biskup koszalińsko-kołobrzeski Zbigniew Zieliński. Ponad dziewięćset osób przybyło do Kołobrzegu, by w Bazylice Konkatedralnej Wniebowzięcia NMP dziękować za 20 lat strukturalnego Kościoła nad Brdą. – Przeżywacie jedną z trzech pielgrzymek obok Gniezna oraz Pelplina, bo właśnie z tych trzech [...]