Rowerem z Mroczy do Byszewa
06.09.2022 Ponad czterdziestu rowerzystów pokonało trasę z parafii św. Mikołaja w Mroczy do Sanktuarium Matki Bożej Byszewskiej. Wydarzenie jest organizowane tuż przed odpustem ku czci Królowej Krajny. Duchową opiekę nad pątnikami sprawował ks. Dariusz Pruszyński, a nad bezpiecznym przejazdem czuwali członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Mroczy. W sanktuarium odmówiliśmy różaniec, który poprzedził Mszę św. Przewodniczył [...]