Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej Sztafetowej Akademickiej Pielgrzymce Biegowej Bydgoszcz-Jasna Góra, która odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia.

Start po Mszy św. o godz. 06:00 z parafii MB Królowej Męczenników (ul. Bołtucia 5). Uczestnicy dobiegną na Jasną Górę w niedzielę, 22 sierpnia, około godz. 17.00. Zwieńczeniem pielgrzymki będzie Msza św. w kaplicy Cudownego Obrazu o godz. 20.00 oraz poprowadzenie Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00.

Każdy uczestnik pielgrzymki zobowiązany jest pokonać minimum 10 kilometrów biegu w czasie nie większym niż 70 minut. Dla każdego przygotowany jest pakiet startowy: koszulka, ręcznik, energetyki i inne gadżety. Na mecie każdego odcinka wręczane będą okolicznościowe medale.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony TUTAJ. Koszt 50 zł.

Informacje pod numerem telefonu: 503 098 878.