„Dzielmy się naszymi charyzmatami, by inni usłyszeli Dobrą Nowinę o Chrystusie Zmartwychwstałym i Ukrzyżowanym” – mówił bp Krzysztof Włodarczyk.

Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy na bydgoskim Szwederowie był miejscem spotkania pasterza diecezji z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne diakonie Ruchu Światło Życie. – Kerygmat jest fundamentem wiary. To głoszenie Chrystusa, który jest naszym Panem – przypomniał bp Włodarczyk.

Przewodniczył on Mszy Świętej, po której wraz ze wspólnotą oazową i parafialną uczestniczył w nabożeństwie październikowym. Dalsza część spotkania miała miejsce w auli. Każdy chętny mógł podzielić się doświadczeniem ubiegłorocznej pracy, a także przedstawić plany na kolejne miesiące.

Marcin Jarzembowski