„Wielkie akty dziejowe narodu” oraz „Jak żyć w czasach zniszczonej kultury?” – to tematy lekcji on-line, na które 9 listopada zaprosiło Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Gośćmi spotkań, które zorganizowano w ramach 40. Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy, byli: prof. dr hab. Grzegorz Kucharczyk oraz ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TChr.

Zapraszamy do OBEJRZENIA.

W tym samym dniu zorganizowano sympozjum „Bł. Stefan Kardynał Wyszyński niezwykły dar Opatrzności dla Kościoła i Narodu”. Odbywało się ono pod patronatem JM prof. zw. dra hab. Jacka Woźnego, Rektora UKW w Bibliotece UKW w Bydgoszczy. Swoje tematy zaprezentowali: prof. dr hab. Grzegorz Kucharczyk, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TCHR, ks. dr prałat Antoni Poniński oraz s. mgr lic. teol. Bonawentura Pawęska OCPA.

MJ