W intencji beatyfikacji założyciela
27.03.2026 W kościele św. Andrzeja Boboli ojców jezuitów w Bydgoszczy odbyła się modlitwa członków Ruchu Światło-Życie w intencji beatyfikacji założyciela, sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Mszy św. przewodniczył bp Krzysztof Włodarczyk, ordynariusz diecezji bydgoskiej, a zarazem delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchu Światło-Życie. - Najwyższą wartością w chrześcijańskim życiu jest świętość, rozumiana jako zjednoczenie z [...]