„Bóg przychodzi w pięknie” – ks. Łukasz Kucharski
Poprzez muzykę głosimy naszą wiarę - mówi ks. Łukasz Kucharski, dodając, że możemy również w ten sposób „szerzyć ducha apostolskiego”. Dyrektor Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej oraz kantor katedralny - w rozmowie z Marcinem Jarzembowskim, dyrektorem Biura Prasowego i rzecznikiem diecezji - zaznacza, że „śpiew w liturgii jest doświadczeniem Boga, który przychodzi w pięknie”. Biuro Prasowe [...]