„Z Kujaw do Lizbony”
26.09.2022 W Warszawie odbywa się spotkanie diecezjalnych koordynatorów Światowych Dni Młodzieży, które odbywać się będą od 26 lipca do 6 sierpnia w Lizbonie. To dobra okazja, by zaprosić każdego z Was na wyjazd wraz „Martyrią” na ŚDMy. Zapraszamy na cykl przygotowań pod nazwą „Z Kujaw do Lizbony”. Szczegóły na PLAKACIE! Zapraszamy!