Bp Krzysztof Włodarczyk do członków Diakonii Jedności RŚŻ: nie traćcie nadziei i ducha
22.09.2022 „Nie traćcie nadziei i ducha, dziękujcie Bogu! – takimi słowami bp Krzysztof Włodarczyk zachęcił członków Diakonii Jedności Ruchu Światło-Życie do kontynuowania dzieła sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego na terenie diecezji bydgoskiej. Głównym zadaniem wspólnoty jest koordynowanie i inspirowanie działalności wszystkich pozostałych diakonii w duchu jedności. W spotkaniu, które odbywało się 21 września w parafii [...]