PARAFIA PW. ŚW. KAZIMIERZA

ul. Dębowa 3, 86-065 Łochowo

e-mail: kazimierzkr@go2.pl

www.kazimierzkr.pl

proboszcz: Ks. Krzysztof GRZYWIŃSKI (ust. 2018)

wikariusz: Ks. Grzegorz BIAŁEK (ust. 2022)

Msze święte:

w niedzielę: 18.00 (sobota), 7.30, 9.00, 10.00, 11.30, 13.00 (oprócz lipca i sierpnia), 18.00

w dni powszednie: 18.00

Odpust: 4 marca

Wieczysta Adoracja: 11 lipca

Data erygowania parafii: 1 października 1946

Miejscowości/ulice należące do parafii:

Lisi Ogon:

Dworska, Gajowa, Gminna, Hubertusa, Igrzyskowa, Jantarowa, Jeździecka, Kurierska, Leśny Zakątek, Łowiecka, Łowiskowa, Myśliwska, Olimpijska, Pocztowa, Północna, Potulicka, Przełajowa, Przy kanale, Pszczelna, Rekreacyjna, Sarnia, Sierpowa, Skośna, Słoneczna, Sportowa,, Startowa, Stroma, Strzelecka, Toruńska, Urodzajna, Wiejska, Wiklinowa, Wodna, Wyczynowa, Zajęcza, Żniwna.

Łochowice:

Bażańcia, Borowikowa, Borsucza, Botaniczna, Cicha, Czapla, Dzięcioła, Gawronia, Gila, Grzybowa, Jagodowa, Jastrzębia, Jelenia, Kanałowa, Krótka, Koźlaka, Kukułcza, Kurkowa, Lisia, Leśników, Łabędzia, Łaniowa, Łąkowa, Łososiowa, Maślakowa, Nakielska, Opieńkowa, Orla, Pawia, Pieczarkowa, Podgórna, Ptasia, Rodzinna, Rydzowa, Rysia, Sielankowa, Słowikowa, Sokola, Sowia, Sójki, Spokojna, Stolarska, Ślesińska, Truflowa, Ukośna, Wilcza, Wilgi, Wróbla, Zajęcza, Zięby, Zgodna, Ziołowa, Żbika, Żubrza, Żurawia, Żwirowa.

Łochowo:

Agrestowa, Akacjowa, Armii Krajowej, Aroniowa, Bartkowiaka, Bartnicza, Bieszczadzka, Biwakowa, Bluszczowa, Borówkowa, Bratkowa, Brzechwy, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Burzowa, Cedrowa, Chmurna, Cicha, Ciemna, Ciepła, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Dereniowa, Deszczowa, Dębowa, Dorodna, Dzicza, Frelichowskiego, Geparda, Gościnna, Grabowa, Gradowa, Graniczna, Iglasta, Irysowa, Jabłoniowa, Jachtowa, Jaguara, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jedlinowa, Jesienna, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kaczmarka, Kalinowa, Kasprowicza, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kokosowa, Konopnickiej, Konwaliowa, Krasińskiego, Krokusowa, Kryspina, Kwiatowa, Lamparcia, Laskowa, Lazurytowa, Leszczynowa, Leśna, Leśniewicza, Letniskowa, Lilakowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Loferskiego, Lwia, Łochowskiego, Mahoniowa, Makowa, Malinowa, Malownicza, Matejki, Mickiewicza, Migdałowa, Miła, Miłosza, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Morska, Morwowa, Mostowa, Na tarasie, Nektarowa, Niedźwiedzia, Norwida, Ogniskowa, Okopowa, Olchowa, Olszynowa, Opalowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Pagórek, Palmowa, Pantery, Perłowa, Piaskowa, Pieczarkowa, Piękna, Plażowa, Pod lasem, Pogodna, Pomyślna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Promykowa, Prusa, Przyjemna, Pumy, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Spacerowa,   Spokojna, Spokojna Przystań, Storczykowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Szosa Bydgoska, Szosa Nakielska, Szymborskiej, Śluzowa, Śnieżna, Świerkowa, Tetmajera, Tęczowa, Topazowa, Topolowa, Trzmielowa, Tuwima, Tygrysia, Wczasowa, Wesoła, Wiązowa, Widok, Wierzbowa, Wilcza, Wiosenna, Wiśniowa, Woskowa, Woźniaka, Wrzosowa, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Wyspiańskiego, Zatokowa, Zawiła, Zielona Dolina, Zimowa, Żeglarska, Żurawinowa.