diecezja-4

Dekanat Białe Błota
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
Ciele – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej

Dąbrówka Nowa – Parafia pw. św. Jakuba Mniejszego Apostoła
Kruszyn – Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza

Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza

Murowaniec – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego

Przyłęki – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
Sicienko – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
Wtelno – Parafia pw. św. Michała Archanioła

Dekanat Bydgoszcz I – Północ
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego
Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Bydgoszcz – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel
Bydgoszcz – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Rodziny
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej
Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego

Dekanat Bydgoszcz II – Śródmieście
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża
Bydgoszcz – Parafia Katedralna pw. św. Marcina i Mikołaja
Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wincentego á Paulo
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Królowej Pokoju (kościół garnizonowy)

Dekanat Bydgoszcz III – Południe
Bydgoszcz – Parafia pw. Bożego Ciała
Bydgoszcz – Parafia pw. Chrystusa Króla
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP Matki Kościoła
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Wojciecha

Dekanat Bydgoszcz IV – Wyżyny
Bydgoszcz – Parafia pw. Ducha Świętego
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jadwigi Królowej
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
Bydgoszcz – Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej
Bydgoszcz – Parafia Świętych Polskich Braci Męczenników
Solec Kujawski – Parafia pw. bł. Michała Kozala
Solec Kujawski – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Solec Kujawski – Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła
Solec Kujawski – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Dekanat Bydgoszcz V – Fordon
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Faustyny Kowalskiej
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Bydgoszcz – Parafia pw. Św. Jana Pawła II
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Marka
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mikołaja

Dekanat Bydgoszcz VI – Bartodzieje
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Józefa
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Bydgoszcz – Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego

Dekanat Kcynia
Chojna – Parafia pw. sw. Małgorzaty
Czeszewo – Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła
Dziewierzewo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła
Gołańcz – Parafia pw. św. Wawrzyńca
Jaktorowo – Parafia pw. św. Anny
Kcynia – Parafia pw. św. Michała Archanioła
Kcynia – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
Panigródz – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela
Sipiory – Parafia pw. św. Jana Nepomucena
Smogulec – Parafia pw. św. Katarzyny

Dekanat Łabiszyn
Brzoza – Parafia pw. NMP Królowej Polski
Chomętowo – Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja
Łabiszyn – Parafia pw. Zwiastowania NMP
Rynarzewo – Parafia pw. św. Katarzyny
Władysławowo – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
Zamość – Parafia pw. św. Ojca Pio

Dekanat Łobżenica
Bługowo – Parafia pw. św. Jakuba Większego Apostoła
Dźwierszno Wielkie – Parafia pw. św. Mikołaja
Fanianowo – Parafia pw. św. Józefa
Górka Klasztorna – Parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej
Gromadno – Parafia pw. św. Jakuba Większego
Łobżenica – Parafia pw. Świętej Trójcy
Radzicz – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
Runowo Krajeńskie – Parafia pw. Świętej Trójcy
Tłukomy – Parafia pw. św. Mikołaja

Dekanat Mrocza
Drzewianowo – Parafia pw. św. Anny
Mrocza – Parafia pw. św. Mikołaja
Orle – Parafia pw. św. Macieja
Samsieczno – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Wierzchucin Królewski – Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
Wierzchucinek – Parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej
Zabartowo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła.

Dekanat Nakło
Dębowo – Parafia pw. św. Michała Archanioła
Nakło – Parafia pw. NMP Królowej Polski
Nakło – Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca
Paterek – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej
Potulice – Parafia pw. Zwiastowania NMP
Sadki – Parafia pw. św. Wojciecha
Ślesin – Parafia pw. św. Mikołaja
Śmielin – Parafia pw. bł. Czesława
Występ – Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego

Dekanat Osielsko
Dobrcz – Parafia pw. św. Wawrzyńca
Kotomierz – Parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego
Maksymilianowo – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe
Niemcz – Parafia pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP
Strzelce Górne – Parafia pw. św. Stanisława Kostki
Włóki – Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski
Żołędowo – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Dekanat Sępólno Krajeńskie
Lutowo – Parafia pw. św. Wawrzyńca
Pęperzyn – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła
Sitno – Parafia pw. św. Józefa
Sypniewo – Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Wąwelno – Parafia pw. św. Marii Magdaleny
Wielowicz – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła
Więcbork – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Dekanat Szubin
Kołaczkowo – Parafia pw. św. Wojciecha
Samoklęski Duże – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła
Słupy – Parafia pw. św. Wita
Szaradowo – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
Szubin – Parafia pw. św. Marcina Biskupa
Tur – Parafia pw. św. Stanisława Kostki

Dekanat Wyrzysk
Białośliwie – Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Glesno – Parafia pw. św. Jadwigi
Kosztowo – Parafia pw. św. Anny
Krostkowo – Parafia pw. św. Mikołaja i Błogosławionego Biskupa Michała Kozala
Nieżychowo – Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
Osiek – Parafia pw. św. Józefa
Wyrzysk – Parafia pw. św. Marcina Biskupa i Męczennika
Żelazno – Parafia pw. Przenajdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa

Dekanat Wysoka
Bądecz – Parafia pw. św. Józefa
Dziembowo – Parafia pw. Świętych Piotra i Pawła
Grabówno – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy
Kaczory – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
Miasteczko Krajeńskie – Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Morzewo – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
Rzadkowo – Parafia pw. Matki Boskiej Anielskiej
Śmiłowo – Parafia pw. św. Małgorzaty P. M. i Matki Bożej Szkaplerznej
Wysoka – Parafia pw. NMP Różańcowej

Dekanat Złotów I
Lipka – Parafia pw. św. Katarzyny
Radawnica – Parafia pw. św. Barbary
Stara Wiśniewka – Parafia pw. św. Marcina Biskupa
Wielki Buczek – Parafia pw. Świętej Trójcy
Zakrzewo – Parafia pw. św. Marii Magdaleny
Złotów – Parafia pw. św. Piotra i Pawła Apostołów
Złotów – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Dekanat Złotów II
Głubczyn – Parafia pw. Trójcy Świętej
Krajenka – Parafia pw. św. Anny
Sławianowo – Parafia pw. św. Jakuba Apostoła
Święta – Parafia pw. św. Jana Chrzciciela
Złotów – Parafia pw. św. Rocha