+ ks. Kazimierz Gałdyński – 20.09.2004 r.
+ ks. Janusz Grajek – 14.03.2005 r.
+ ks. Marian Grobelski – 27.02.2006 r.
+ ks. Włodzimierz Reformat – 13.04.2006 r.
+ ks. Kajetan Rybacki – 16.08.2007 r.
+ ks. Kazimierz Kamiński – 26.03.2008 r.
+ ks. Jan Nowak – 30.05.2008 r.
+ ks. Tadeusz Kobylarz – 22.01.2010 r.
+ ks. Roman Wróbel – 30.05.2010 r.
+ ks. Czesław Uliński – 24.11.2010 r.
+ ks. Romuald Biniak – 27.11.2010 r.
+ ks. Stefan Osicki – 19.01.2011 r.
+ ks. Piotr Wegner – 8.09.2011 r.
+ ks. Stanisław Woźniak – 4.06.2012 r.
+ ks. Stanisław Chojnowski – 15.08.2012 r.
+ ks. Edward Siwak – 27.10.2012 r.
+ ks. Eugeniusz Barełkowski – 10.02.2013 r.
+ ks. Zdzisław Gieszczyński – 6.10.2013 r.
+ ks. Zygmunt Kollet – 21.10.2013 r.
+ ks. Robert Barczik – 7.12.2014 r.
+ ks. Piotr Renkel – 29.01.2015 r.
+ ks. Stefan Bryll – 22.02.2015 r.
+ ks. Tomasz Szary – 26.02.2015 r.
+ ks. Zbigniew Ciorkowski – 06.08.2015 r.
+ ks. Zbigniew Maruszewski – 10.08.2015 r.
+ ks. Alfons Nowaczyk – 08.09.2015 r.
+ ks. Edward Wosik – 04.10.2015 r.
+ ks. Lech Bilicki – 31.10.2015 r.
+ ks. Andrzej Rosa – 13.01.2016 r.
+ ks. Bogdan Jaskólski – 19.06.2016 r.
+ ks. Marian Wróblewicz – 27.10.2016 r.
+ ks. Hieronim Krawczyński – 25.12.2016 r.