Diakonia Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej serdecznie zaprasza wszystkie dzieci przedszkolne i szkolne do uczestnictwa w konkursie plastycznym „Miłość siłą Rodziny”.

Prace wykonane dowolną techniką w formacie A3/A4 opatrzone na odwrocie: imieniem, nazwiskiem, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu do rodzica należy dostarczyć wraz z podpisaną klauzulą informacyjna RODO (plik można pobrać na stronie bydgoskiego Marszu dla Życia i Rodziny) do 26 maja na adres: Bazylika św. Wincentego a Paulo, ul. Ossolińskich 2, Bydgoszcz z dopiskiem „Miłość siłą Rodziny”.

Wszystkie prace zostaną umieszczone na stronie http://www.bydgoskimarszdlazycia.siler.pl/, gdzie odbędzie się głosowanie internetowe, w wyniku którego zostanie przyznana nagroda publiczności. Każde dziecko otrzyma słodki upominek, a zwycięzcy – atrakcyjne nagrody.

Finał konkursu z ogłoszeniem wyników  połączony z licytacją zwycięskich prac będzie miał miejsce 9 czerwca na scenie przy Bazylice Wincentego a Paulo w czasie pikniku rodzinnego, po Marszu dla Życia i Rodziny około godz. 15.15.

Zdjęcie: Marcin Jarzembowski                                                             

print