Paweł Łukasiewicz, Michał Strojek, Jan Radzimierski oraz ks. Mateusz Nowak – to zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych „Mikołajkowego” Diecezjalnego Turnieju Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza w Bydgoszczy.

Zawody tradycyjnie odbyły się na hali Klubu Sportowego Gwiazda. Na stracie turnieju stanęło 17 zawodników z diecezji. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym, a każde mecze w grupach wyłoniły ich poszczególnych zwycięzców. – Liczymy na to, że zawody z każdym rokiem gromadzić będą jeszcze większą ilość startujących. Po to, byśmy mogli z jeszcze większą satysfakcją podziwiać sportowe umiejętności i zaangażowanie członków Liturgicznej Służby Ołtarza – dodali diecezjalni duszpasterze sportu – ks. Robert Szczepański i ks. Michał Zawartowski.

KATEGORIA I – szkoła podstawowa – klasy III-V

Pierwsze miejsce – Paweł Łukasiewicz – parafia Świętej Rodziny – Bydgoszcz

Drugie miejsce – Kamil Jagodziński – parafia Świętej Rodziny – Bydgoszcz

KATEGORIA II – szkoła podstawowa – klasy VI-VIII