25.03.2024

„Cechą Boga jest hojność” – mówił ewangelizator i charyzmatyk Marcin Zieliński, który ze swoim zespołem poprowadził spotkanie w Bydgoszczy. Bazylika św. Wincentego a Paulo była wypełniona wiernymi, którzy przyszli na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie.

Warstwa artystyczna została poprowadzona przez członków Ekumenicznego Projektu Uwielbienia. – Wszędzie tam, gdzie jest głoszona Ewangelia, zmienia się życie ludzi. Słowo Boga ma moc, ono jest żywe i skuteczne. Przyjechaliśmy do Bydgoszczy, by o tym świadczyć. Jeśli przyszedłeś tu i nie wiesz po co, to Bóg z pewnością ma coś dla ciebie – dodał Marcin Zieliński.

Wieczór wypełniły świadectwa osób, które prosząc Boga, doznały uzdrowienia z dolegliwości duszy i ciała. – Jest jedno zdanie, z którym chciałbym was zostawić. Prawdziwe nawrócenie człowieka jest możliwe w konsekwencji doświadczenia miłości Pana Boga. I dzisiaj będziemy się modlić, byśmy mieli w sobie właśnie poczucie, że jesteśmy Jego ukochanymi dziećmi – powiedział Marcin Zieliński.

Na wydarzenie zaprosiła uczestników Wspólnota Uwielbienia Magnificat. – Cieszymy się, że przyszło tyle osób, które oczekiwały nieograniczonego działania Ducha Świętego – dodała lider wspólnoty, Beata Swinarska.

W uwielbieniu trwającym kilka godzin, uczestniczyli również bp Krzysztof Włodarczyk i koordynator wspólnot charyzmatycznych w diecezji bydgoskiej – ks. dr Dawid Perlik.

Całość zakończyła się adoracją Najświętszego Sakramentu i wielkimi brawami dla Pana Boga.

Biuro Prasowe Diecezji Bydgoskiej
Marcin Jarzembowski

print