22.06.2026
Ordynariusz diecezji bydgoskiej – biskup Krzysztof Włodarczyk – wręczył pierwszy dekret księdzu neoprezbiterowi Dominikowi Grolewskiemu.
Z dniem 30 sierpnia 2026 roku kapłan zostaje mianowany wikariuszem w Parafii Rzymskokatolickiej świętego Wawrzyńca w Nakle nad Notecią.
Dekret został wręczony po sprawowanej wspólnie Mszy św. w kaplicy domu biskupiego.
Biuro Prasowe Diecezji Bydgoskiej



