Centrum Formacji Liturgicznej Diecezji Bydgoskiej zaprasza do udziału w drugiej edycji kursu dla psałterzystów oraz w nowo powstającej scholii liturgicznej, działającej przy CFL.

Proklamowanie słowa Bożego wymaga dobrego przygotowania. Zachęcamy wszystkich, szczególnie tych, którzy już pełnią tę funkcję, a chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i zdolności wokalne.

Kurs przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy mają otrzymać błogosławieństwo do pełnienia funkcji psałterzysty w zgromadzeniu liturgicznym. W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16. rok życia. Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu (soboty) od godziny 9.00 do 12.30

Więcej informacji na stornie www.liturgicznabydgoszcz.pl Zapisów można dokonać poprzez zakładkę: Zapisz się na kurs!

Pierwsze spotkanie kursu dla psałterzystów odbędzie się 25 września o godzinie 9.30 w kościele św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy.

Schola rozpoczyna swoją działalność 6 września o godz. 19.00 w kościele św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: psalterzystabydgoski@gmail.com

PLAKAT 1

PLAKAT 2