Kochani młodzi, nadeszła chwila, by powiedzieć: CZAS START!

Zapraszamy was na pielgrzymkową przygodę. Przed samymi wakacjami 15 i 16 czerwca wędrować będziemy do Maryi, w Jej Sanktuarium w Górce Klasztornej.

Wyruszymy z parafii bł. Bp Michała Kozala, ul. Nakielska 303. Oddanie bagaży do auta od godziny 6.30. Msza święta z bp. Krzysztofem Włodarczykiem o 7.00, potem w drogę do Nakła. Nocleg w SP nr 2 w Nakle.

W niedzielę wyjście do Górki Klasztornej o godz. 6.00. W Sanktuarium Matki Bożej Msza święta o 16.00 i potem wspólne świętowanie. Na Eucharystię i spotkanie po niej zapraszamy wasze rodziny, przyjaciół. Zakończenie ok godz. 19. Powrót autokarem do Bydgoszczy przy Łuczniczce – ok. godz. 20.

Koszt pielgrzymki – 30 zł (koszulka, wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie, pomoc medyczna).

Koszt autokaru 20 zł (jeśli ktoś decyduje się wracać autokarem).

Szczegóły i zapisy TUTAJ.

GRAFIKA