Zapraszamy na obchody 35. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, które odbędą się w parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy.

PROGRAM:

17 października (czwartek) – po Mszy św. o godz. 18 – spektakl słowno-muzyczny „Dobrem zwyciężać”. Wykonawcy: Jerzy Zelnik (słowo), Robert Grudzień (organy), Gieorgij Agratina (fletnia pana, cymbały). Scenariusz autorstwa ks. prof. Jana Sochonia i Jerzego Zelnika oparty jest na homiliach bł. ks. Jerzego. Słowo i muzykę dopełnia prezentacja multimedialna.

18 października (piątek) – po Mszy św. o godz. 18 – koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Doroty Spychalskiej.

19 października (sobota) – godz. 17 – różaniec z inscenizacjami w wykonaniu młodzieży, godz. 18 – Msza św. w intencji kanonizacji bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

20 października (niedziela) – godz. 13 – Msza św. w intencji kanonizacji bł. ks. Jerzego Popiełuszki celebrowana przez biskupa ordynariusza Jana Tyrawę, transmitowana przez TVP Polonia.