Caritas Diecezji Bydgoskiej przekazała paczki z owocami i słodyczami dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzinnych domów dziecka z terenów diecezji bydgoskiej. – Łącznie przygotowaliśmy 350 paczek, które trafiły między innymi do Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, placówki opiekuńczo-wychowawczej typu specjalistyczno-terapeutycznego i interwencyjnego w Bydgoszczy, placówek w Trzemiętowie, Karolewie, Więcborku i w Szubinie, a także do Przedszkola Sióstr Elżbietanek w Bydgoszczy. Przy tej okazji składamy serdeczne podziękowania darczyńcom – powiedział dyrektor ks. prałat Wojciech Przybyła. Akcja była częścią wspólnej inicjatywy Caritas Diecezji Bydgoskiej, Caritas Diecezji Toruńskiej i Caritas Diecezji Włocławskiej.

Zdjęcia: Agnieszka Amrosz