Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” zaprasza na rekolekcje „Eliasz – od góry Karmel do góry Horeb”, które odbędą się od 17 do 19 sierpnia w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym Archidiecezji Gnieźnieńskiej pw. św. Wojciecha w Gnieźnie.

Będzie to sesja o doświadczeniu wielkości Boga i nocy ciemnej, która staje się szansą dla prawdziwego spotkania z Bogiem, ale także sesja o doświadczeniu kryzysu w swoim życiu: kiedy po wielkich dziełach, dobrych pragnieniach ogarnia nas OGROMNE zwątpienie – gdzie szukać Boga, gdzie szukać siebie, jak rozpoznać Boga, jak rozpoznać prawdziwego siebie?

Sesja z wykorzystaniem aktywnych, bibliodramatycznych form spotkania ze słowem Bożym, z sobą samym i grupą.

Prowadzący: Małgorzata Zasępa i ks. Dariusz Larus

Więcej informacji i zapisy – www.cef.gniezno.pl