Misjonarze ze Zgromadzenia Ducha Świętego zapraszają  do swojego domu w Bydgoszczy (al. Jana Pawła II 117) na wspólne przeżywanie Tygodnia Misyjnego, który w tym roku przypada w dniach od 22 do 29 października pod hasłem „IDŹCIE I GŁOŚCIE”.

W niedzielę, 22 października, w Światowy Dzień Misyjny, o. Krzysztof Ferenc CSSp, rektor Misyjnego Wyższego Seminarium Duchownego Zgromadzenia Ducha Świętego będzie się dzielił podczas wszystkich Mszy Świętych doświadczeniem z pracy misyjnej w Republice Środkowoafrykańskiej.

W Tygodniu Misyjnym każdego dnia o godz. 18.30 odbywać się będą misyjne nabożeństwa różańcowe.

W poniedziałek, 23 października, zaraz po wieczornej Mszy Świętej sprawowanej o godz. 19 w auli seminaryjnej odbędzie się spotkanie zatytułowane: „Misje duchaczy od podszewki”. Będzie to spotkanie z misjonarzami, którzy posługiwali m.in. w Kongo, Senegalu, Republice Środkowoafrykańskiej, Paragwaju, Francji, Hiszpanii, Anglii, Włoszech.

W czwartek, 26 października podczas nabożeństwa i Mszy Świętej swoim doświadczeniem misyjnym dzielić się będzie duchacka wspólnota formacyjna.