W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Tygodniu Ewangelizacji Bydgoszczy, który odbędzie się już po raz szósty. Wydarzenie koordynuje Szkoła Nowej Ewangelizacji, skupiająca osoby z ruchów i wspólnot.

Wybrane punkty programu:

11 maja (od godz.19) do 12 maja (do godz. 19)  – „24h dla Pana” – Adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem zespołów muzycznych (podziemia kościoła jezuitów, pl. Kościeleckich 7)

30 maja – od godz. 12 do godz. 20 – czytanie Pisma Świętego na ul. Mostowej (ewangelizacja uliczna)

31 maja – przemarsz mężczyzn za Chrystusem w Najświętszym Sakramencie z kościoła garnizonowego na Wyspę Młyńską, gdzie odbędzie się adoracja w ramach „Uwielbienia na Wyspie”

31 maja – koncert na Wyspie Młyńskiej, zagra zespół AmenBand – reaktywacja, gościem specjalnym będzie Maciej Czaczyk, zwycięzca programu „Must be the music”.

PLAKAT KONCERTU NA WYSPIE MŁYŃSKIEJ