Filia Bydgoska Międzynarodowej Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła zaprasza na rekolekcje, które potrwają od 19 do 21 maja w sanktuarium w Górce Klasztornej.

Rozpoczęcie o godz. 18, zakończenie w niedzielę o godz. 16. Na sesji będą obecni: duchowy opiekun – ks. Jerzy Ptach, ks. Marek Bałwas, s. Maksymiliana z Chojnic, s. Faustyna z Bydgoszczy oraz gościnnie o. Laurencjusz Jan Żezicki z Ukrainy.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: szkolazycia.filia.bydgoska@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 608 662 388 – od 16 do 22.

Należy podać imię i nazwisko, wiek, dzieci (datę urodzenia), adres zamieszkania, nr tel. kontaktowego, stopień, w którym chce się uczestniczyć, czyli:

dla początkujących 0A

dla osób uczestniczących po raz kolejny bez uczestnictwa w sesji letniej 0B

dla osób po pierwszej sesji letniej stopień 1A

oraz osoby po drugiej sesji letniej 2A

Wysokość opłat (obejmuje ona wyżywienie i noclegi oraz korzystanie z kawiarenki):

dorośli i dzieci od 16 roku życia -160,00 zł

dzieci od 7-15 roku życia -80,00 zł

dzieci od 0-6  roku życia -0zł

Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci od 3 roku życia na czas konferencji i innych punktów programu, w których dzieci nie uczestniczą, dzieci młodsze pozostają pod opieką rodziców.

Na rekolekcje należy zabrać m.in.: Pismo Święte, notatnik, długopis, ulubiony kubek.