Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy zaprasza w niedzielę, 27 sierpnia, na festyn parafialny „Zakończenie wakacji”. Początek spotkania o godz. 16, zakończenie o 21 pokazem sztucznych ogni.

W programie m.in. występy zespołów, gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, porady na temat zdrowego stylu życia, chorób odkleszczowych, profilaktyki uzależnień, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Głównymi nagrodami będą m.in.: konsola XBOX ONE, 2 rowery, worek czekolady, zestawy rybne, pobyt dla całej rodziny w gospodarstwie agroturystycznym, obiad dla rodziny w restauracji, kamery video, aparaty cyfrowe, albumy o Bydgoszczy.

W tym roku przy okazji festynu będą rozprowadzane cegiełki, z których dochód będzie przeznaczony na obiady dla dzieci w szkole i na pomoc w zakupie przyborów szkolnych i podręczników dla najbardziej potrzebujących rodzin parafii. Wszystkich serdecznie zapraszamy do zabawy.