Forum Dialogu i Myśli Jana Pawła II funkcjonujące przy Fundacji „Wiatrak” zaprasza na drugą z cyklu konferencję skierowaną do nauczycieli, wychowawców i katechetów, która odbędzie się w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II w Bydgoszczy 9 listopada.

Problem rozpadu małżeństwa w rodzinie przedstawiony będzie z punktu widzenia psychologa, prawnika, chrześcijańskiego doradcy rodziny i duszpasterza małżeństw niesakramentalnych.

Głównym celem konferencji jest wskazanie drogi postępowania i sposobu rozmowy z rodzicami, dziadkami, a przede wszystkim z dziećmi znajdującymi się w okoliczności rozwodu rodziców.

Program konferencji tutaj

Prelegenci:

Halina Tabiszewska – chrześcijański doradca rodziny,

Prof. dr hab. Roman Ossowski – psycholog,

Tymoteusz Paprocki – prawnik,

Ks. Arkadiusz Muzolf – diecezjalny duszpasterz rodzin, mediator małżeństw i rodzin.

Zgłoszenia udziału w konferencji można dokonać poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego najpóźniej do 2 listopada włącznie. Udział w konferencji jest bezpłatny