Niewidomych, przewodników i przyjaciół zapraszamy na rekolekcje wielkopostne poświęcone św. Bratu Albertowi Chmielowskiemu, które odbędą się od 25 do 28 marca (w niedzielę o godz. 14.15, od Wielkiego Poniedziałku do Wielkiej Środy o godz. 10) w kaplicy św. Rafała Archanioła w Ośrodku Szkolenia i Rehabilitacji im. Józefa Buczkowskiego w Bydgoszczy (ul. Powstańców Wielkopolskich 33).

Tegoroczne rekolekcje poprowadzi ks. Leszek Chudziński – diecezjalny duszpasterz chorych i służby zdrowia, asystent Stowarzyszenia Centrum Ochotników Cierpienia Diecezji Bydgoskiej oraz kapelan Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Dojście do kaplicy jest przystosowane dla wózków inwalidzkich – wejście do gmachu głównego od ul. Powstańców Wielkopolskich.

Ks. Piotr Buczkowski – diecezjalny duszpasterz niewidomych